چگونه ابزار/گوشی اندرویدی خود را پیدا کنم؟

ارزش هر شخص
۳۱ شهریور ۱۳۹۶
عادات، فرهنگ و هوش
۱۰ آبان ۱۳۹۶
نمایش همه

چگونه ابزار/گوشی اندرویدی خود را پیدا کنم؟

گوشی یکی از بستگان در حالت بی صدا یا Silent بود و در منزل گم شده بود هر قدر به گوشی زنگ زدیم و پی آن گشتیم پیدا نکردیم، در اینترنت برای این موضوع با کلمات کلیدی locate samsung note 3 silent گشتم مطالب مختلفی پیدا شد که یکی از روالها را دنبال و گوشی بی صدا را به صدا در آوردیم و گوشی به راحتی پیدا شد، خواستم این تجربه را با استفاده از این منبع در میان بگذارم:

https://fossbytes.com/how-to-find-android-phone-silent-mode/

  1. با استفاده از این لینک به صفحه مدیریت ابزار اندرویدی(Android Device Manager) خود وارد شوید.
  2. ورود را به همان حساب جمیلی انجام دهید که از آن برای فعال کردن ابزار اندرویدی خود استفاده کرده‌اید و در Google Play ثبت شده است.
  3. پس از ورود اسم دستگاه و تاریخ آخرین ورود را مشاهده خواهید کرد همچنین سه گزینه مشاهده خواهید کرد که عبارتند از زنگ زدن، قفل کردن و پاک کردن
  4. با انتخاب گزینه زنگ زدن، وسیله شما شروع به زنگ زدن با صدای بلند خواهد کرد که کمک می‎‌کند آن را پیدا کنید توجه داشته باشید که وسیله شما حتی اگر در حالت بی صدا هم که باشد زنگ خواهد زد.
  5. در صورتی که وسیله گم شده باشد می‌توانید وسیله خود را با استفاده از گزینه Lock و با وارد کردن رمز مورد نظر قفل کنید. در این حالت باید یک پیام و شماره وارد کنید تا اگر کسی گوشی شما را پیدا کرد با دیدن پیام با شماره وارد شده تماس شده تماس بگیرد و شما را در جریان پیدا شدن گوشی قرار دهد.
  6. اگر سرویس‌های مکان وسیله‎‎‌تان روشن باشند، می‌توانید موقعیت دقیق وسیله را با انتخاب گزینه locate service که در سمت راست نام وسیله هست پیدا کنید.
  7. می‌توانید با انتخاب گزینه Erase اطلاعات روی وسیله را پاک کنید انتخاب این گزینه بازگشت به تنظیمات کارخانه را روی وسیله شما اعمال می‌کند، برنامه‌ها، عکس‌ها، موسیقی‌ها و تنظیمات  روی وسیله حذف خواهند شد. با انتخاب گزینه Erase برنامه Android Device Manger دیگر کار نخواهد کرد. بازگشت به تنظیمات کارخانه با برخط شدن وسیله‌تان به صورت خودکار شروع به کار خواهد کرد.

پس با این حساب با وارد کردن Lost Phone در گوگل می‌توانید وسیله خود را پیدا کنید.

اخطار: هنگام قفل کردن وسیله با گزینه Lock رمز را حتماً به خاطر بسپارید.

دیدگاه ها بسته شده است